XXI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Posted by on Oct 27, 2020 in Featured, Galeria, Wiadomości | Comments Off on XXI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

XXI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Kolejny XXI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski odbył się 18 pazdziernika. Naszą szkołę reprezentowało dwóch kandydatów: Nataniel Żoładek z klasy VII oraz Dawid Talarczyk z klasy III.

Wychowawcy bardzo profesjonalnie przygotowali naszych uczniów za co z całego serca Pani Elżbiecie Sokołowskiej i Pani Edycie Burdyński dziekujemy i gratulujemy.

Jurorami grupy 4 byli Panie Anna Sokołowska i Julitta Mroczkowska oraz Pan Krzysztof Arsenowicz, którzy przyznali uczestnikom następujące miejsca:

1 miejsce – Nataniel Zoladek (P. Sz. im. św. Błażeja)

2 miejsce – Wiktoria Baszewski (P. Sz. im. A. Mickiewicza)

3. miejsca – Ola Kawula ( (P. Sz. im. Trójcy Świętej) i Olivia Opila (P. Sz. im. S. K. Wyszyńskiego)

Jurorami grupy 2 byli Panie Irena Conolli i Ewa Cholewiński oraz Pan Jacek Graca, którzy przyznali uczestnikom następujące miejsca:

1 miejsca – George Synowiec (P.Sz. im. Cz. Miłosza) i Lily Widlak (P. Sz. im. S.K. Wyszyńskiego)

2 miejsce – Zuzanna Lapinska (P.Sz. im. E. Plater)

3. miejsce – Dawid Talarczyk (Polska Szkoła im. Św.Błażeja

W niedzielę 25 października 2020 r. o godz. 2:30 po południu do budynku Resurrection Hall przy bazylice św. Jacka w Chicago (3640 W. Wolfram Street Chicago IL 60618) uczniowie wzieli udział w Gali rozdania nagród.

Emilia Szczypta z klasy VI wzięła udział  w Międzynarodowym  Konkursie Plastycznym poświęconym św. Janowi Pawłowi II.Została wyrózniona a jej praca zostanie powieszona na ścianie Muzeum w Bielsku Podlaskim.Serdecznie gratulujemy !!!

25 pażdziernika również podczas mszy szkolnej o godz.11am w naszym Kościele św. Błażeja odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla naszych laureatów, które ufundowaa PSFCU w Bridgewiu.