Wielkopostne Rekolekcje w naszej szkole

Posted by on Mar 23, 2016 in Featured, Galeria, Portfolio, Wiadomości | Comments Off on Wielkopostne Rekolekcje w naszej szkole

Wielkopostne Rekolekcje w naszej szkole

W dniach 18 i 19 marca odbyły sie wielkopostne rekolekcje w naszej szkole.W piątkowe popołudnie rekolekcje poprowadził o. Łukasz Kleczka. Rekolekcje były dla dzieci i młodzieży wielkim przeżyciem, bowiem w kościele panowała cisza, z której wysuwał sie głos ksiedza nauczającego. Czas Wielkiego Postu i rekolekcji jest czasem szczególnym dla młodzieży, rodziców i nauczycieli, ponieważ każdy coś z nich wynosi. Rekolekcje Wielkopostne to czas, w którym w szczególny sposób powinniśmy zbliżać się do Boga. Jest to czas zadumy, nawrócenia i odkrycia Jezusa Chrystusa na nowo. Przygotowujemy się w ten sposób na Jego Zmartwychwstanie. Powinniśmy je przeżywać w skupieniu i ciszy serca. Nie możemy się rozpraszać. Trzeba pamiętać po co się jest na tych Rekolekcjach. Bo to wyjątkowy czas i jeśli chcemy je naprawdę przeżyć, musimy skupić się na Bogu.

rek1 rek3