Targi Szkol Polonijnych

Posted by on Aug 30, 2016 in Featured, Galeria, Uncategorized, Wiadomości | Comments Off on Targi Szkol Polonijnych

Szanowni Państwo,

“Podczas Pikniku Polskiego Radia 1030 i 1300 oraz Telewizji Polvision odbyła się trzecia odsłona tegorocznych, już IV, Targów Szkół Polonijnych. Dziękuję serdecznie wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom, którzy reprezentowali polskie szkoły i przedstawiali ich ofertę edukacyjną. Bardzo dziękuję członkom prezydium, którzy pracowali podczas pikniku na stoisku Zrzeszenia Nauczycieli i polskich szkół. Swoje osiagnięcia prezentowały szkoły; św. Błażeja, św. Ferdynanda, Maksymiliana Kolbe, Czesława Miłosza, Trójcy Świętej, Juliusza Słowackiego i Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Prezydium zarządu ZNP reprezentowały panie: Monika Janik, Bernadetta Manturo, Renata Rudnicki, Halina Żurawski i Ewa Koch. Serdecznie wszystkim dziękuję, przypominając, że już w najbliższy weekend odbywa się kolejna odsłona IV Targów Szkół Polonijnych podczas Taste of Polonia. Do obsługi naszego stoiska zapraszam kolejne szkoły i kolejnych członków prezydium zarządu ZNP.”

Ewa Koch

targi targi1 targi2 targi3