Rodzinne Spotkanie przy Stole Eucharystycznym

Posted by on May 6, 2016 in Featured, Galeria, Uncategorized, Wiadomości | Comments Off on Rodzinne Spotkanie przy Stole Eucharystycznym

Rodzinne Spotkanie przy Stole Eucharystycznym

24 kwietnia w niedzielę w godzinach od 2pm do 6pm w Parafii św.Tomasza Becket w Mount Prospect miało miejsce pierwsze rodzinne spotkanie przy stole Eucharystycznym zorganizowane przez Office for Catechesis &Youth Ministry w którym uczestniczyły dzieci komunijne wraz z rodzicami z naszej Parafii św.Błażeja.   Spotkanie rozpoczęło się Mszą św.

Następnie odbyła się Konferencja formacyjna dla rodziców, której tematem było ,,Znaczenie Sakramentu Spowiedzi i 1-wszej Komunii w wychowaniu katolickim dzieci’’przeprowadzona przez Oj.Łukasza Kleczke.

Dzieci w salkach uczestniczyły w modlitwie w kolorach. Po wspólnej przerwie na podwieczorek Oj.Łukasz przygotował drugą prelekcję ,,Jak przygotować się duchowo całą rodziną do przeżycia Sakramentu i I-wszej Komunii”. Po konferencji dzieci uczestniczyły w zabawach z Klaunem,,Lulu’’.

Naszą Szkołę reprezentowali wraz z rodzicami :Bizub Zuzanna, Jachym Kacper, Bober Klaudia, Maldonado Sara, Piszczor Emilia,Tomaszewski Alicja, Stec Wiktoria.

stol stol1 stol2 stol3 stol4 stol5.1 stol5.2 stol5.3 stol5 stol6.1 stol6.2 stol6.3 stol6.4 stol6 stol7.1 stol7.2 stol7.3 stol7 stol8.1 stol8.2 stol8.3 stol8