Piknik ” Powitanie Lata”

Posted by on Jun 3, 2016 in Featured, Galeria, Portfolio, Uncategorized, Wiadomości | Comments Off on Piknik ” Powitanie Lata”

Piknik ” Powitanie Lata”

22 maja odbył się w naszej parafii Piknik ,,Powitanie lata’’. W drugiej jego edycji – jak w zeszłym roku czekało na nas masę atrakcji. Między innymi: fantastyczne atrakcje kulinarne przygotowane przez naszych parafian-szefową Panię Anię Janik; loteria fantowa  z  mnóstwem nagród; występy Orkiestry Detej,Zespolów Góralskich oraz Tęczy i Gwiazdeczek. A wszystko to rozpoczęliśmy o godzinie 8:00 Mszą Świętą w murach świątyni.

Jeszcze raz dziękuję bardzo serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Pikniku  – serdeczne Bóg zapłać za Wasz trud. Dzięki naszemu wysiłkowi  zebraliśmy kwotę: 2490,która zasili fundusz naszej Parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i zapraszamy do odwiedzenia szkolnej galerii, gdzie znajdziecie całą masę zdjęć.

Bardzo serdecznie dziękuję za okazaną życzliwość i pomoc w zorganizowaniu Pikniku następującym osobom: Państwu-Kois, Janik, Czachor, Ewie Nowak, Krystynie Sip, Elzbiecie Sokolowskiej, Agnieszce Pisarek, Teresie Rycewicz, Joannie Wojcik, Renacie Niezgoda, Tatrze Foundation, Orkiestrze ze św.Kamila, Tęczy oraz Gwiazdeczkom oraz ich rodzicom, Rafałowi Jarosz, Cezaremu Klepackiemu.

Proboszcz Parafii Wojciech Kwiecień

fun fun1 fun2 fun3 fun4 fun5 fun6 fun7 fun8 fun9 funn1 funn2 funn3 funn4 funn5 funn6 funn7 funn8 funn9 funnn1 funnn2 funnn3 funnn4 funnn5