Natalia Ptaszek

Posted by on Aug 11, 2017 in Featured, Galeria, Uncategorized, Wiadomości | Comments Off on Natalia Ptaszek

Natalia Ptaszek

4 lutego w Muzeum Polskim w Ameryce odbył się finał I Polonijnej Olimpiady Geograficznej w Stanach Zjednoczonych dla uczniów szkół średnich.  Cała  czwórka laureatów otrzymała indeksy na Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i wycieczki po Ameryce ufundowane biuro podróży Rek Travel. W miesiącu lipcu uczennica naszej szkoły Natalia Ptaszek udała się z wizytą na UMCS by zapoznać się z uczelnią , która przyznała jej indeks-główną nagrodę w Olimpiadzie Geograficznej.

Podczas spotkania prof. Bobryk miała okazję osobiście pogratulować laureatce olimpiady, która przyleciała do Polski wraz z rodziną.

W trakcie wizyty na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej Natalia  spotkała się z przedstawicielami UMCS: Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. Urszulą Bobryk, Dyrektorem Centrum Promocji Marcinem Gołębiowskmi, Pełnomocnikiem Rektora ds. Studenckich dr Eweliną Panas oraz dr hab. Grzegorzem Janickim z Zakładu Geoekologii i Paleogeografii. Dr hab.Grzegorz Janicki był przewodniczącym komisji egzaminacyjnej podczas Olimpiady w Chicago.

Screenshot (173) Screenshot (172) Screenshot (171) Screenshot (174) Screenshot (170)