Konkurs plastyczny na kartke Swiateczna

Posted by on Nov 28, 2016 in Featured, Galeria, Portfolio, Uncategorized, Wiadomości | Comments Off on Konkurs plastyczny na kartke Swiateczna

Andrew Bukowski, uczeń  klasy 3 wychowanek Pani Elżbiety Sokołowskiej  został laureatem ogólnoamerykańskiego konkursu plastycznego na kartkę bożonarodzeniową organizowanego przez Watykańskie Biuro Misyjne w Nowym Jorku. To już trzeci taki przypadek w historii Szkoły  św. Błażeja oraz całej Archidiecezji Chicago. Na początku grudnia Pani Elżbieta Sokołowska w imieniu ucznia weźmie udział w uroczystym rozdaniu nagród, które odbędzie się w bazylice waszyngtońskiej.

Nagrodzony projekt będzie zdobił kartki świąteczne rozprowadzane w USA.Wiadomość o sukcesie Andrew Bukowskiego została przekazana przez Dyrektor Biura Misyjnego Megan Mio  dla dyrektor szkoły Małgorzaty Tys. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział wielu uczniów i praca Andrew została nagrodzona w roku 2016. W poprzednich latach laureatami konkursu byli: Klaudia Bafia i Łukasz Ratulowski.

za1 screenshot-46