Konkurs Mlodych Talentow 2016

Posted by on Apr 12, 2016 in Featured, Galeria, Uncategorized, Wiadomości | Comments Off on Konkurs Mlodych Talentow 2016

Konkurs Mlodych Talentow 2016

10 kwietnia 2016 r o godz. 10:30am miał miejsce III Międzyszkolny Konkurs Młodych Talentów. Konkurs był zorganizowany przez Akademię Jezyka Polskiego   i Kultury W Bartlett. Celem konkursu jest: rozwijanie zainteresowań uczniów szkół polonijnych, spełnianie ambicji artystycznych, inspirowanie do samorozwoju, wymiana doświadczeń wśród uczestników, twórczy rozwój pasji                                 i umiejetności, odkrywanie i promowanie talentów wśród dzieci i młodzieży polskiego pochodzenia oraz dobra zabawa. Uczestnikami festiwalu mogą być uczniowie zrzeszeni w szkołach polskich w stanie IL, soliści i zespoły. Forma prezentacji była dowolna: śpiew, taniec, gimnastyka, gra instrumentach, umiejętności manualne, pokaz umiejetnosci gry aktorskiej, pokaz sprawności fizycznej.

Uczestnicy kwalifikowani byli do następujacych grup wiekowych:

I –uczniowie w wieku od 6 do 8 lat

II- uczniowie w wieku od 9 do 13 lat

III-uczniowie w wieku od 14 do 18 lat.

Z naszej szkoły w konkursie wzięło 3 uczniów: Natalia Ptaszek grupa III( zajęła I miejsce w kategorii-śpiew), Nataniel Żołądek w kategorii I-( taniec III miejsce) oraz Andrew Bukowski. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczestników.

talent1 talent2 talent3 talent4 talent5 talent6 talent7

mlody mlody1 mlody2 mlody3