Konkurs Matka Boża Jesienna 2016

Posted by on Oct 11, 2016 in Featured, Galeria, Portfolio, Uncategorized, Wiadomości | Comments Off on Konkurs Matka Boża Jesienna 2016

Konkurs Matka Boża Jesienna 2016

roz roz1 roz2 roz3 roz4 roz5 roz6roz7-1 roz7 roz8-1 roz8-2 roz8-3 roz8-4 roz8-5 roz8-6 roz8-7 roz8-8 roz8 roz9-2 roz9-3 roz9-4 roz9-5 roz9-6 roz9-7 roz9-8 roz9

Szanowna Pani Małgorzata Tys
Dyrektor Szkoły Św. Błażeja

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie nas do konkursu „Matka Boża Jesienna”, który dla naszych uczniów stanowił wielkie wyzwanie. Dziewięcioro uczniów ze Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej (gmina Tarnawatka, powiat Tomaszów Lubelski) tj. 27% ucz. klas 1-5 , postanowiło wykonać pracę o powyższej tematyce. Chętni mieli możliwość wykazać się pomysłowością i twórczością podczas wykorzystywania takich elementów przyrody jak: liście, jarzębin a także kwiaty czy różnego rodzaju kasze. Uczestnicy chcieli ukazać Matkę Bożą jako Królową, Panią Różańcową oraz Panią Roztocza, z którego pochodzą, otoczoną przyrodą.

W naszym wewnętrznym konkursie przyznano cztery nagrody oraz pięć wyróżnień.  Konkurs zorganizował bibliotekarz  Elżbieta Litwin przy współpracy z katechetą:  Ewą Monastyrską, do komisji zaproszono plastyka Annę Litwińczuk. Pod uwagę zostały wzięte pomysłowość, wykorzystane materiały a także przekaz wiary i krzewienie treści chrześcijańskich.

Przekazujemy  w załączeniu prace naszych uczniów.

Z wyrazami szacunku:

Elżbieta Litwin, Ewa Monastyrska