Posted by on May 22, 2018 in Featured, Galeria, Uncategorized, Wiadomości | Comments Off on IV Edycja Konkursu Historycznego „Uczcijmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości”

IV Edycja Konkursu Historycznego „Uczcijmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości”dla uczniów szkół polonijnych stanu IL i IN. Nagrody zostały wręczone podczas bankietu po paradowego w Salach Lonee Tree Manor.

W gronie uczniów uczestniczących w konkursowych zmaganiach oznaczonych kategorią ulotka pierwszą lokatę zdobył Gabriel Mikowski uczeń naszej szkoły. Drugą nagrodę odebrała Julia Bożek ze szkoły im. św. Trójcy, a trzecią Kinga Toczyłowski.

Nagrody wręczały przedstawicielki Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, która była głównym sponsorem konkursu. Nagrody książkowe ufundowała księgarnia „Quo Vadis”.

Screenshot (132) Screenshot (133) Screenshot (134) Screenshot (135) Screenshot (136) Screenshot (137)