Dzień Mamy i Taty w szkole

Posted by on May 9, 2016 in Featured, Galeria, Portfolio, Uncategorized, Wiadomości | Comments Off on Dzień Mamy i Taty w szkole

Dzień Mamy i Taty w szkole

“By ten dzień był najcudniejszy”

7 maja 2016r. uczniowie klas II z wychowawczyniami Panią Edytą Burdyński oraz Elzbietą Sokołowską zaprosili swoje mamy i tatusiów na uroczystość z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Dzieci przygotowały w swoich klasach  inscenizacje, wesołe wierszyki i piosenki. Pełne humoru i radości opowieści umiliły spotkania w dwóch klasach .Wspólnie spędzony  czas, pobudził do refleksji nad relacjami rodzic-dziecko. Słowa pełne miłości, słońca i uśmiechu na ustach dzieci wzruszyły wszystkich rodziców. Wspólny poczęstunek zakończył mile spędzone chwile u boku swoich pociech w naszej szkole.

dzien dzien1.1 dzien1.2 dzien1.3 dzien1.5 dzien1.6 dzien1 dzien2.1 dzien2.2 dzien2.3 dzien2.4 dzien2.5 dzien2.6 dzien2